شرایط گارانتی شرکت نگین تجارت وریا

شرایط گارانتی

 1. به منظور استفاده از خدمات گارانتی، ارائه ضمانت نامه الزامی می باشد و ضمانت نامه  بدون مهر و امضای فروشنده، تاریخ خرید یا مدت اعتبار و مشخصات و شماره سریال کالا فاقد اعتبار است.
 2. ضمانت فقط شامل دستگاه اصلی بوده و شامل سایر دستگاه های متصل به آن و قطعات جانبی و لوازم مصرفی نمی شود.
 3.  انتقال دستگاه جهت استفاده از خدمات گارانتی به مرکز خدمات و برگشت آن برعهده خریدار است و دستگاه باید در کارتن و بسته بندی اصلی خود ارسال شود تا شامل خدمات گارانتی گردد.
 4. هرگونه عملیات نرم افزاری از جمله نصب و یا عیب یابی سیستم عامل، ریکاوری، نصب درایور، ویروس یابی، بازیابی اطلاعات، Registration، ارتقاء، تنظیم یا نصب و راه اندازی شامل ضمانت نبوده و درصورت درخواست مشتری مشمول پرداخت هزینه  می شود.
 5. چنانچه تعمیر دستگاه در طول مدت گارانتی میسر نباشد، دستگاه معیوب با دستگاه سالم مشابه تعویض می گردد و مبلغ اختلاف قیمت احتمالی دریافت / پرداخت خواهد شد.
 6. در صورت نیاز به واردات قطعات از خارج از کشور جهت تعمیر، با توجه به محدودیت های واردات ، امکان افزایش زمان تعمیر یا تعویض وجود خواهد داشت.
 7. تعهدات شرکت محدود به موارد مندرج در ضمانت نامه بوده و ایفای سایر تعهدات تولید کننده اصلی کالا  و یا سایر فروشندگان کالا منوط به بررسی و تعیین هزینه خواهد بود.
 8. باتری شامل ۱ سال گارانتی می باشد.
 9. تعداد پیکسل سوخته کمتر از ۳ عدد در حد استاندارد بین المللی بوده و از ۳ عدد به بالا شامل گارانتی تعویض صفحه نمایش می شود.
 10. خریدار با دریافت کارت ضمانت که در آن مشخصات کالا، تاریخ شروع و مدت گارانتی درج شده و ملصق به هولوگرام می باشد، شرایط آن را پذیرفته و کالا را با ظاهر فیزیکی سالم دریافت نموده است.

موارد ابطال گارانتی

 1. دستگاهی که کارت ضمانت، بر چسب هولوگرام یا شماره سریال آن مخدوش شده و یا با شماره سریال دستگاه مطابقت ندارد شامل گارانتی نمی باشد.

 2. ضمانت دستگاه، محدود به عیوب ناشی از ساخت بوده و شامل ایرادات ناشی از بلایای طبیعی یا حوادث غیر مترقبه، ضربه, آتش، نفوذ مایعات یا مواد شیمیایی، شکستگی، خراشیدگی، تغییر شکل، زنگ زدگی، نوسانات برق یا عیوب مربوط به استفاده در محیط های آلوده و پر گردوغبار ، تغییر در قطعات ، قطع  و وصل اتصالات در حین روشن بودن دستگاه ،صدمات حین عمل, بکارگیری آداپتورهای متفرقه ،استفاده نادرست (عدم رعایت شرایط مندرج  در دستورالعمل نگهداری و کارکرد)، دستکاری، تنظیم یا تعمیر توسط افراد غیر مجاز نمی باشد.

 3. هرگونه ایراد ناشی از root  ، بکارگیری نرم افزارهای کاربردی و یا آلودگی به ویروسهای کامپیوتری، بنابر تشخیص متخصصین شرکت، قسمت های آسیب دیده دستگاه را از گارانتی خارج می سازد.

 4. صدماتی همچون شکستگی صفحه نمایش و قاب پشت آن و یا اثرات هرگونه ضربه برروی دستگاه که هنگام انتقال توسط پست ، پیک ،شرکت های حمل و نقل و…. پدید آید حتی اگر دستگاه قبل از ارسال کاملا سالم بوده باشد، آن را از شرایط گارانتی خارج خواهد ساخت.

 5. شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعات ذخیره شده در دستگاه ها قبل از دریافت و یا در مراحل تعمیر و جایگزینی ندارد. لذا پیشنهاد می شود همواره و بخصوص پیش از ارسال دستگاه به مرکز از تمامی اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه نمایید.

ممکن است برخی ایرادات که منجر به ابطال گارانتی می‌شود، در زمان پذیرش تشخیص داده نشود و بعدا توسط کارشناس فنی مشخص شود، لذا معیار قبول و یا رد گارانتی، نظر کارشناس فنی شرکت تجارت وریا می باشد.

 شرایط پذیرش دستگاه (متنی که بر روی رسید پذیرش درج می‌شود):

 1. آورنده این رسید، به عنوان صاحب کالا شناخته می‌شود.

 2. دستگاه تنها درصورتیکه در ۳ ماه اول پس از فعال سازی با اشکال ذاتی پذیرش شود، تعویض خواهد شد. (معیار زمان ثبت شده در همتا می‌باشد)

 3. شرکت هیچ تعهدی در قبال اطلاعات موجود در دستگاه ندارد و مشتری موظف است که همواره از اطلاعات خود نسخه پشتیبان (بکاپ) تهیه کرده باشد.

 4. قطعات جانبی مثل شارژر، هندزفری، کابل، قلم و … شامل گارانتی نمی‌باشند.

 5. حوادث غیر مترقبه و مشکلات ناشی از استفاده نادرست از دستگاه، شامل گارانتی نمی‌شود.

 6. هرگونه آسیب فیزیکی، ضربه، رطوبت، ریختن مایعات و تعمیر توسط افراد غیرمجاز موجب ابطال گارانتی می‌شود.

 7. اگر هنگام پذیرش، موارد ابطال گارانتی تشخیص داده نشود، کارشناسان فنی می‌توانند پس از بررسی دستگاه، طبق معیارهای ذکر شده گارانتی را باطل کنند.

 8. تغییر نسخه سیستم عامل، تغییر IMEI و یا روت کردن دستگاه موجب ابطال گارانتی می‌شود.

 9. استهلاک تدریجی کالا از قبیل سایش، شکستگی و رنگ رفتگی شامل گارانتی نمی‌باشد.

 10. خرابی کمتر از ۳ پیکسل بر روی صفحه نمایش، شامل گارانتی نمی‌باشد.

 11. حمل و نقل دستگاه به مرکز خدمات پس از فروش، بر عهده مشتری است.

 12. کلیه کالاهایی که در دوران گارانتی، تعویض و یا تعمیر می‌شوند تا پایان مدت زمان اولیه تحت پوشش گارانتی خواهند بود.

 13. خدمات نرم‌افزاری که به درخواست مشتری انجام شود، در کلیه موارد شامل هزینه می‌شود.

 14. در صورت غیر قابل تعمیر بودن دستگاه در دوران گارانتی، دستگاه جایگزین از نوع دیگر با محاسبه اختلاف قیمت روز، تحویل مشتری خواهد شد.

 15. تعمیر دستگاه‌های فاقد گارانتی تا سقف ۳۰۰ هزار تومان بدون هماهنگی انجام خواهد شد و برای هزینه‌های بالاتر پس از توافق مشتری انجام خواهد شد.

 16. اعتبار این رسید، ۲ ماه می‎‌باشد و پس از آن به ازای هر روز ۱۰۰۰ تومان جهت انبارداری دریافت می‌شود.

 17. تعمیرات انجام شده بر روی دستگاه‌های فاقد گارانتی، دارای ۶ ماه ضمانت می‌باشد. (مشروط بر آنکه همان قطعه‌ای که تعمیر شده است، مجددا دچار اشکال شود)

 18. حداکثر زمان تعمیرات برای دستگاه‌های دارای گارانتی، یک هفته کاری است. در صورتیکه تعمیر دستگاه در مرکز خدمات پس از فروش بیش از یک هفته کاری زمان ببرد، شرکت تجارت وریا یک ماه به دوران گارانتی دستگاه اضافه خواهد کرد.

 19. در مورد گوشی آیفون، شرایط تعویض مطابق با شرایط شرکت اپل می‌باشد و شرکت تجارت وریا تعهدی بالاتر از آن را متقبل نخواهد شد، بنابراین شرکت نگین تجارت وریا مسئولیتی در مقابل تعمیر گوشی و یا تغییر ویژگی‌های گوشی یا تغییر پارت‌نامبر آن توسط شرکت اپل ندارد. (در مورد گوشی‌های ارسالی به خود شرکت اپل)

 20. هر گونه ایراد ظاهری و آسیب فیزیکی شامل خدمات گارانتی نمی‌شود، خریدار موظف است که در هنگام خرید از سلامت ظاهری دستگاه مطمئن شود، تحویل کالا از فروشنده به معنای دریافت آن به شکل کاملا سالم می‌باشد و پس از آن مسئولیت هر گونه ایراد ظاهری و آسیب فیزیکی بر عهده خریدار است.

 21. این شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال فراموشی و یا مشکلات ناشی از رمز ورود و یا الگوی گوشی‌ها، جی‌میل (Gmail) و یا اپل‌آی‌دی (Apple ID) ندارد.

 22. این شرکت مسئولیتی در قبال مشکلات مربوط به رجیستری گوشی و طرح همتا ندارد.

 

شرایط تعویض:

 1. در صورتیکه دستگاه ظرف مدت ۳۰ روز پس از فروش دچار هر گونه اشکال سخت‌افزاری ذاتی شود، در مرکز خدمات گارانتی تجارت وریا مطابق فاکتور خرید گوشی، وجه مربوطه به صورت کامل  به مشتری پرداخت خواهد شد.

 2. دستگاه معیوب در طی دوره گارانتی در صورت غیر قابل تعمیر بودن، تعویض خواهد شد. (تشخیص غیر قابل تعمیر بودن بر عهده کارشناس فنی وریا تجارت می‌باشد)

 3. درصورتیکه امکان تعویض دستگاه میسر نباشد، مدل دیگری با احتساب اختلاف قیمت روز، ارائه خواهد شد.

 4. مشکلات نرم‌افزاری مشمول شرایط تعویض دستگاه نمی‌باشد.

 5. در صورتیکه دستگاهی با یک ایراد یکسان، ۳ بار توسط مشتری به شرکت عودت داده شود، بار سوم با یکدستگاه نو، تعویض خواهد شد. (تشخیص و تایید ایراد فوق بر عهده کارشناس فنی شرکت تجارت وریا می‌باشد.)

 6. در مورد گوشی آیفون، شرایط تعویض مطابق با شرایط شرکت اپل میباشد و شرکت تجارت وریا تعهدی بالاتر از آن را متقبل نخواهد شد، بنابراین شرکت تجارات وریا مسئولیتی در مقابل تغییر ویژگیهای گوشی و یا پارت‌نامبر آن توسط شرکت اپل ندارد.

 7. وجه فاکتور خرید دستگاه معیوب در طی دوره گارانتی در صورت غیر قابل تعمیر بودن،  به صورت کامل به مشتری پرداخت خواهد شد. (تشخیص غیر قابل تعمیر بودن بر عهده کارشناس فنی تجارت وریا می‌باشد)