نوکیا جی ۲۲ در پایگاه داده گیک بنچ رویت شد

گوشی معرفی نشده نوکیا جی 22 (G22) به‌تازگی در پایگاه داده گیک بنچ مشاهده شده است. البته هنوز جزئیات زیادی در مورد این دستگاه وجود ندارد، اما با توجه به اطلاعات منتشرشده این پایگاه، به نظر نمی‌رسد این گوشی نسبت به نوکیا G21 ارتقا یافته باشد.برای اطلاعات بیشتر توضیحات کارشناسان هاکرین را در پایین بخوانید.

گیک بنچ نمرات بسیار پایین تک و چند هسته ای را از یک چیپست Unisoc ناشناس گزارش کرده است. این تراشه یک چیپست 8 هسته ای با سرعت کلاک 1.61 گیگاهرتزی است. البته فرض ما این است که این تراشه در واقع همان Unisoc T606 است که در نوکیا جی 21 (Nokia G21) یافت می‌شود.

این بنچمارک یک رم 4 گیگابایتی را نیز برای نوکیا جی 22 فهرست کرده است که امیدواریم نشان‌دهنده آن باشد که نسخه پایه رم 3 گیگابایتی مانند جی 21 دیگر وجود نداشته باشد. اطلاعات این بنچمارک همچنین به اندروید 12 اشاره می‌کنند. این بدان معناست که خریداران جی 22 احتمالاً می‌توانند انتظار ارتقاء به اندروید 13 و فراتر از آن را در آینده داشته باشند، در حالیکه جی 21 که با اندروید 11 راه‌اندازی شد، ممکن است نهایتاً به اندروید 13 ختم شود. HMD در حال حاضر دو سال به‌روز‌رسانی نرم‌افزاری را برای محصولات خود ارائه می‌دهد.