عمر باتری گلکسی اس ۲۳ اولترا سامسونگ مشخص شد

گلکسی اس 23،پرچمدار جدید سامسونگ که با عرضه اش جهان را تا حدودی به تعجب انداخت.این گوشی با قابلیت و ویژگی های منحصر به فرد خودش باعث شده که چشم میلیون ها آدم در سراسر جهان به سوی این گوشی سیر کند.به تازگی عمر باتری گلکسی اس ۲۳ اولترا سامسونگ مشخص شده و آن هم نسبت به نسل قبل خود یک پیشرفت قابل توجه را ارائه می‌کند.برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

عمر باتری گلکسی اس ۲۳ اولترا

سامسونگ گلکسی S23 ULTRA با و باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپری آن شاید حجم باتری بیشتری نسبت به نسل قبلی ارائه نکرده باشد اما با توجه به تست باتری Gsmarena باید گفت پیشرفت قابل توجهی در عمل باتری پرچمدار ۲۰۲۳ آن ایجاد شده است.

امتیاز کلی ۱۲۶ ساعت برای Galaxy S23 Ultra یک پیشرفت قابل توجه نسبت به امتیاز ۱۰۸ ساعت برای Galaxy S22 Ultra است. همچنین امتیازهای تست وبگردی و پخش ویدیو نیز پیشرفت قابل توجهی دارند.

برای مثال حدود ۲۳.۵ ساعت پخش ویدیو در گلکسی اس ۲۳ اولترا تا ۵.۵ ساعت بیشتر از گلکسی اس ۲۲ اولترا است. مدت زمان وبگردی نزدیک به ۲۱.۵ ساعتی آن نیز حدود ۴.۵ ساعت بهتر از نسل قبل است.

سرعت شارژ گلکسی اس ۲۳ اولترا چقدر است؟

حداکثر توان پشتیبانی شده توسط گلکسی اس ۲۳ اولترا برای شارژ شدن برابر ۴۵ وات است. در این تست علاوه بر شارژر ۴۵ وات از شارژر ۲۵ وات هم استفاده شده است.

همانطور که می‌بینید تفاوت خیلی چشمگیری وجود ندارد. با شارژر ۲۵ وات در مدت ۳۰ دقیقه تا ۵۶ درصد شارژ می شود که این عدد برای شارژر ۴۵ وات روی ۶۸ درصد است.

همچنین شارژ کامل با شارژر ۴۵ وات  کمی زیر یک ساعت انجام می شود اما با شارژر ۲۵ وات حدود ۱ ساعت و ۱۱ دقیقه به طول می‌انجامد.

نظر شما درباره عملکرد باتری گلکسی اس ۲۳ اولترا چیست؟