ساعت پرچمدار واچ ۳ پرو ریلمی،۱۵ شهریور رونمایی می شود

ریلمی در تاریخ ۲۷ مرداد رویدادی را برگزار کرد که طی آن از گوشی هوشمند ریلمی ۹i 5G و هدفون بی سیم Buds T100 را رونمایی کرد،البته شایعاتی مبنی بر رونمایی از ساعت پرچمدار واچ ۳ پرو ریلمی(Watch 3 Pro) نیز در این مراسم وجود داشت که این برند در آخرین لحظه رونمایی از این محصول را لغو کرد.ریلمی اکنون تایید کرده است که سرانجام این ساعت پرچمدار خود را در تاریخ ۱۵ شهریور (۶ سپتامبر) معرفی خواهد کرد.

ساعت پرچمدار جدید ریلمی قبلا با ویژگی هایی مانند صفحه نمایش بزرگ و بدنه ظریف خود مورد توجه زیادی قرار گرفته بود،اما ما هنوز ویژگی ها و مشخصات رسمی بیشتری از این محصول نمی دانیم،اما بر اساس تصاویر منتشر شده،این محصول یک دکمه در کناره دارد و همچنین یک حفره کوچک روی آن تعبیه شده است که ممکن است برای میکروفون به منظور استفاده از این ابزار پوشیدنی به عنوان یک بلندگوی بلوتوث خارجی برای تماس ها باشد.

انتظار می رود که واچ ۳ پرو مجهز به موقعیت یابی GPS باشد و از آنجا که صفحه نمایش آن به جای LCD از نوع OLED است،عمر باتری آن باید در مقایسه با مدل قبلی خود یعنی واچ ۲ پرو بهبود یابد.

رونمایی از این ساعت پرچمدار در روز سه شنبه ی هفته ی آینده،ساعت ۱۲:۳۰ بعد از ظهر به وقت محلی هند(۱۱:۳۰ به وقت تهران)آغاز خواهد شد.