بخشی از مشخصات گوشی های پوکو M5 و M5 S قبل از رونمایی فاش شد

پوکو امروز اعلام کرد که در تاریخ ۱۴ شهریور از دو گوشی میانرده جدید خود رونمایی خواهد کرد،این دو گوشی پوکو M5 و M5 S هستند.با این حال اکنون بخشی از مشخصات این دو گوشی قبل از رونمایی افشا شده است.در ادامه با هاکرین همراه باشید تا درباره این مشخصات صحبت کنیم.

مدتی است که پوکو بر روی چند گوشی میانرده خود کار می کند تا آنها را به لیست محصولات در حال گسترش خود بیافزاید.امروز پوکو اعلام کرد که این محصولات را در تاریخ ۱۴ شهریور از طریق یک رویداد آنلاین در ساعت ۲۰:۰۰ به وقت پکن رونمایی می کند.همانطور که گفته شد این دستگاه ها،پوکو M5 و M5 S می باشند که قبل از رونمایی بخشی از مشخصات آنها افشا شده است.

احتمال می رود یکی از این محصولات گوشی هوشمندی باشد که قبلا درباره آن اخباری منتشر شده مبنی بر اینکه از پردازنده هلیو G99 مدیاتک استفاده می کند.گفته می شود که این گوشی پوکو M5 است.

همچنین شایعه شده است که این گوشی مجهز به نمایشگر LCD 6.58 اینچی با وضوح +FHDT،اسکنر اثر انگشت کناری،باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی با شارژ سریع ۳۳ واتی و سه گزینه ذخیره سازی رم ۴ گیگابایتی با حافظه داخلی ۶۴ گیگابایت،رم ۴ گیگابایتی با حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایت و رم ۶ گیگابایتی با حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایت می باشد.انتظار می رود که پوکو M5 آندروئید آندروئید ۱۲ را تحت رابط کاربری MIUI اجرا کند.طبق شایعات قیمت پوکو M5 از ۱۸۵ دلار شروع خواهد شد.

از طرف دیگر،گفته می شود که پوکو M5 S در سه نسخه رنگی خاکستری،سفید و آبی عرضه می شود و احتمالا گزینه های ذخیره سازی مشابه پوکو M5 را خواهد داشت.